Hakkımızda

Hakkımızda

EcoFilo filoların ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak üzere 15 yılı aşkın bir tecrübe ile kurulmuş hizmet odaklı bir firmadır.

Temel uzmanlığımız satış, hizmet, araştırma ve geliştirmedir. Filoların ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir çözüm portföyümüz bulunmaktadır. Araç Takip Sistemi, Filo Yönetim Yazılımı ve Filo Yönetim Danışmanlık Hizmeti filo ihtiyaçlarına odaklanmış hizmet alanlarımızdır. Standart ve genel talebi karşılayan çözümler yanında özel taleplere uygun çözümler sunulmaktadır. Konusunda tecrübeli ekibimiz ve iş ortaklarımız ile bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Filo Yönetim Danışmanlık Hizmeti müşterilerimizin tüm filo yönetim faaliyetlerini personel ve gerekli tüm teknolojik altyapı ile üstlendiğimiz hizmet modeli çözüm önerimizdir.
Araç Takip Sistemi çözümlerimiz birçok ulusal ve uluslararası değerli referansımızın bulunduğu 15.000’i aşkın müşterimize hizmet vermektedir.
Filo Yönetim Yazılımı Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası firmalarında kullanılan, filo yönetim faaliyetlerinin kurumsal bir veri tabanında yönetilmesini sağlayan çözümdür.

Trafik Cezası Yönetim Sistemi şirketinize gelen trafik cezalarını sizin adınıza kayıt altına aldığımız, sürücüleri ve diğer ilgili birimlerinizi bilgilendirdiğimiz, ödemelerini zamanında yaptığımız ve online raporladığımız hizmet paketimizdir.

Çözümlerimiz günlük rutinlerinizi otomatikleştirmeyi, kolaylaştırmayı, önemli bilgi ve istatistiklere erişimi yalınlaştırmayı amaçlayarak, filo yönetim maliyetlerinizi azaltmayı sağlamaktadır.

Neden EcoFilo?

İnovatif Teknoloji ve Liderlik

Tüm filo yönetim deneyimini yeniden tanımlıyoruz. Gelişmiş Filo Yönetim Yazılımımız sayesinde filo ile ilgili bilgileri tüm ekip ile paylaşıyoruz, gerçek zamanlı veri işleyebiliyoruz, üçüncü parti uygulamalarla entegre oluyoruz, Belirlenen KPI’lara göre online eğilimleri izleyebiliyoruz. Gelişmiş Araç Takip Sistemi çözümlerimiz sayesinde araçlarınızın sahadaki tüm faaliyetlerini ofisinize taşıyoruz. Sürücü analizi, online araç yakıt tüketimi ve sürücü davranışlarını anından analiz edebiliyor eğilimleri izleyebiliyoruz.

İhtiyaca Özel Çözümler

İhtiyacınıza özelleştirilmiş ürünler ve çözümler sunuyoruz. Sahadaki araçlarınızı izlemek ve filonuzun durumunu tüm detaylarınızla izlemenizi sağlayan araç takip sistemi veya web tabanlı gelişmiş filo yönetim yazılımı çözümlerimize sahip olabilirsiniz. Bunun ötesinde tüm tecrübelerimiz ve teknolojik avantajlarımızla birlikte, filonuzu sizin için biz yönetiyoruz.

Stratejik Danışmanlık

Sizin için sizinle birlikte filo yönetim stratejinizi belirliyor ve uyguluyoruz. Ekibimizin finans, teknoloji ve iş yönetim uzmanlığınızı filo yönetiminde size sunuyoruz. Uçtan uca filo yönetim hizmetimizin kapsamı;
Planlama ve Uygulama: 1. Maliyet tasarrufu yönetimi. 2. Strateji, vizyon ve hedefleri planlama. 3. Varlık yönetim optimizasyonu. 4. Kaza ve güvenlik yönetimi. 5.Filo politika önerileri. 6. Bakım yönetimi. 7. Risk yönetimi. 8. Yasal zorunluluklar yönetimi.
Karşılaştırma Analizleri: 1. Filo karşılaştırma. 2. Düzenli analiz ve raporlar. 3. Yakıt analizi, 4. Kişisel araç kullanım analizi, 5. Optimum araç adeti analizi.

Kaliteli Hizmet

Olağanüstü hizmet anlayışıyla, nasıl ortak ilham yaratacağımıza konsantre oluruz. İşlem hatalarını azaltmayı amaçlayan kalite yönetim programı ile büyümeye devam ediyoruz. Ekibimiz tüm süreçleri etkin izleyerek ölçülebilirliği artırmak ve geliştirmek amacıyla çalışmaktadır. Sadece kusursuz hizmete odaklanmıyoruz, amacımız kusursuz müşteri deneyimi sağlamak. Müşterilerimizi dinliyoruz, ihtiyaç ve hedeflerini anlayarak kusursuz deneyim sağlamak amacıyla hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.

Değerlerimiz

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanırız.
  • Müşterilerimizle uzun vadeli güvene dayalı ilişkiler kurarız.
  • Müşterilerimiz için değer katacak ve işlerini kolaylaştıracak çözümler sunarız.
  • Ürün ve çözümlerimizin sağladığı avantajları biliriz ve etkin şekilde anlatırız.
  • Gelişime inanır, yetkinliklerimizi artırmak için çaba sarf ederiz.
  • Birlikte başarmak için çalışırız, birbirimize, iş ortaklarımıza güveniriz.
  • Yaptığımız her işin hukuka, iş ahlakına uygun olmasını gözetiriz.
  • Etik değerlere uyarak rekabet ederiz ve müşterilerimize çözüm sunarız.
  • Doğaya saygı duyar, çevreye verilen zararın azaltılması için çözümler üretiriz.