Filo Risk ve Güvenlik Yönetimi

Sürücü güvenliğini artırın, kurumunuzun riskini azaltın. Maliyetlerinizi ve riskinizi azaltın, sürücülerinizi güvende tutun. Güvenli seyahat sağlamak çok önemlidir, bunu sağlamanıza yardımcı olmak için programımız uzman danışmanlarımız ve sürücü eğitim programlarımız sayesinde maliyetlerinizi ve riskinizi düşürmeye yardımcı oluyoruz.

Programımız sayesinde sürücülerin sürüş davranışları takip edilir, eğilimleri izlenir. Yüksek riskli sürücüler tespit edilir, düzeltici faaliyetler önerilir. Sürüş karakteri ile kaza adetleri doğrudan ilgilidir.

Sürücü sertifikalandırma: Sürücülerin yasal zorunluluk sebebiyle sahip olmaları gereken belgeler ve değerlendirme programları takip edilir, ilgili evrakları online takip edilir. Zaman sınırlı işlemler takip edilerek yenilenmeleri sağlanır.

Sürücü Risk Profili: Sürücülerin tüm verileri online derlenerek risk profili elde edilir. Kaza bilgileri, yakıt tüketim istatistikleri, araç takip sisteminde elde edilen hız, ani hızlanma ve yavaşlama ihlalleri gibi bilgiler profil oluşturmada kullanılır. Sürü risk profilindeki değişimler takip edilir.

Güvenli Sürüş Eğitimleri: Risk profili yüksek sürücüler başta olmak üzere sürücülere güvenli sürüş eğitimi verilmesi kazaların azalmasında doğrudan olumlu olarak etkilemektedir.