Filo Kaza Yönetimi

Uzman ekibimiz başından sonuna tüm işleri halleder. Kaza sonrası sürücüye destek sağlar.

Kaza olduğunda hedef maliyetleri en aza indirerek riskleri azaltmak ve en hızlı şekilde işin devamını sağlamaktır.

EcoFilo filo kaza yönetim sistemi ilk kaza raporundan işin devamına kadar aradaki tüm süreçleri gerekirse üçüncü parti firmalarla birlikte yönetir. Öz mal araçlarda tüm onarım süreci takip edilir ve şeffaf şekilde yönetilir. Kiralık araçlarda kiralama firması ile süreç yönetilir, ikame araç alımı ve işin devamı sağlanır. Tüm süreç online izlenir ve raporlanır.

1. 7/24 sürücü desteği: Sürücünüz kazadan sonra bizi aradığında, özel destek ekibimiz acil yardım, araç çekme, veri toplama, onarım yardımı ve ikame araç gibi kazayla ilgili tüm ihtiyaçları karşılayarak harekete geçer. Sürücülerinizin en çok ihtiyaç duyduğu zaman hızlı, güvenilir bir hizmet sağlar.

2. Kaza Değerlendirmesi: Kaza sonrası araçların en iyi onarım hizmetinin alınmasını en düşük maliyetle sağlamak üzere takip ve kontrol sağlanır.

3. Onarım Yönetimi: Filo uzmanımız baştan sona tüm süreci takip eder. Belgelerin alınmasını koordine eder, Araçların en kısa sürede göreve dönmesi için kritik tamir sürecini takip eder, kiralık araçlarda hızla ikame araç sağlanmasını koordine eder, gecikme durumlarını yönetir

4. Tedarikçi Yönetimi: Yapılan onarım, onarımı yapan kadar iyidir, bu sebeple düzenli tedarikçi denetimleri yapılır, en iyi hizmeti en uygun maliyete aldığımızdan emin oluruz.

5. Öz mal araçların kaza sonrası değer kaybı sebebiyle satışta yaşanacak maliyet dezavantajı için yasal takipler koordine edilir.

Neden EcoFilo:

  1. Atanmış filo uzmanımız tamamen sizin filonuza odaklanır.
  2. Tecrübeli uzmanlar ile avantaj sağlanır
  3. Uzmanlarımız sürücülerinizi anlık olarak yönlendirir.
  4. Kaza analizi ve eğilimlerin değerlendirilmesi için tüm kaza süreci online raporlanır.