Araç Takip Sistemi

Neden Araç Takip Sistemi?

Maliyetlerinizi Azaltır

6 aydan daha kısa sürede verdiğiniz parayı daha az yakıt kullanımı, daha az iş dışı kullanım, gereksiz rölanti süresinin azaltılması agresif kullanımın azaltılması vb. davranışların takip ve yönetilmesi ile geri kazanırsınız, devam eden zamanda tasarruf edersiniz.

Yakıt Tasarrufu

Araçlarınızın iş dışı kullanımı, aşırı hızlı kullanımı, aşırı rölantide kullanımı, agresif kullanımı gibi yakıt tüketimini etkileyen sürücü davranışlarının takip, analizi ve yönetilmesi sayesinde %20’ye varan oranda yakıt tasarrufu sağlanır.

Kontrol Sağlar

Sahadaki araçlarınızın tüm özelliklerini bilgisayar veya telefonunuzdan takip eder ve yönetirsiniz. Bu yolla sürücüleriniz her an yanınızda olduğunu bilirler. Çalınma veya acil durumda araçlarınızı kolayca bulabilirsiniz.

Verimlilik Artırılır

Takip ve kontrol sayesinde iş dışı kullanımlar azaltılır, mesai başlama ve bitiş zamanları kontrol altında tutulur. Gereksiz iletişim ortadan kaldırılır. Doğru rota kullanımı ile önemli oranda zaman ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Sürüş Güvenliği Artırılır

Araçların kötü kullanımı, aşırı hızlı kullanımı takip edilir ve engellenir. Defansif kullanımın sayesinde kazalar ve cezalar azaltılır.

Çevreye Verilen Zarar Azaltılır

Daha az yakıt, daha az mesafe, daha az arıza, daha az kullanılan lastik daha az CO2 salınımı demektir.

Ürün Özellikleri

Araç Takip Sistemi Sunumu

Araç takip sistemini daha yakından incelemek için, sunum dosyamıza bakabilirsiniz.

shadow